Tulkojums "drūms" slovāku valodā:


  Vārdnīca Latvijas-Slovaku

Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums : Drūms - tulkojums :
Atslēgvārdi : Nemrač Klinec Rakvy

Ads

  Piemēri (Ārējie avoti, kas nav pārskatīta)

Neizskaties tik drūms.
Nemrač sa tak.
Nē, teica Mary drūms.
Nie, povedala Mary mračil.
Šis ir drūms rekords.
To je smutný rekord.
Mums ir drūms laiks.
Toto je klinec do rakvy nášho vzťahu.
Āksts un karalis, punduris drūms
Zelený a čierny... Kráľovná a kňaz... Skica a rúž... tvár netvora...
Drūms mans būris ir bezgala
Moja klietka má veľa izieb, damaškovo tmavých.
Ar drūms nezālēm un dārgmetālus sula ziedi.
S zhubný burinu a drahých Juiced kvety.
Šī spīdzināšana būtu roar'd ir drūms ellē.
To by malo byť mučenie roar'd v ponuré pekle.
Friar pelēks ey'd morn pasmaida uz drūms naktī,
Mních šedé ey'd ráno úsmevy na mračil noci,
Nekas bet divi drūms tauku sveces, katru līķauts.
Nič ale dva neutešenej loj sviečky, každý v rubáš.
Četrgalvu kontraktūra ir līdzīgi drūms Neveiksmju rādītājs pēc operācijas.
Quadriceps kontraktúra má podobne neutešený poruchovosť po operácii.
Mana drūms skatuves man vajadzības nedrīkst rīkoties patstāvīgi . Nāc, flakona .
My neutešenej scéne potreby musí konať samostatne . No, fľaštičky .
Šādas kristāli ir ļoti labi piemērotas tumsā vai drūms telpās.
Takéto kryštály sú veľmi dobre hodí pre temné a ponuré miestnosti.
The ribas un bailes par vaļu, izliekts pār mani drūms drūmums,
Rebrá a hrôzy in veľryba, klenuté mi žalostný šero,
Atskaitot vienu pozitīvu izņēmumu, tas ir drūms, pelēks un dārgs pasākums.
Až na jedinú pozitívnu výnimku je to ponuré, šedivé a nákladné živobytie.
Viņa nekad nebija redzējusi telpā vispār patīk un domāju, tas ziņkārīgs un drūms.
Nikdy nevidela miestnosti vôbec páčiť a myslel, že to zvedavý a ponuré.
Neatkarīgi no jūsu iecienītā seifa, kad tas kļūst drūms, jums to nekavējoties jāatjaunina.
Akákoľvek vaša obľúbená peňaženka, keď sa stane ošuchnutá, by ste ju mali okamžite aktualizovať.
Un kopš tā ka Hatter devās kādā drūms tonis, viņš nevar iesākt es lūdzu!
A od tej doby, že len pokračoval klobúčnik v trúchlivá tónom, že sa nič robiť sa pýtam!
Atvainojiet! Teica Mouse, drūms, taču ļoti pieklājīgi Vai jūs runāt? Ne es! teica Lory ātri.
Prepáčte povedal myši a mračil sa, ale veľmi zdvorilo Vy ste hovoriť? Nie ja! povedala Lory rýchlo.
Tas bija ļoti šaubīga izskata, nē, ļoti tumšu un dismal nakts bitingly aukstumu un drūms.
Bola to veľmi pochybné vyzerajúce, ba veľmi tmavé a ponuré noci zima a uštipačne neveselý.
Paldies, Newton Dunn kungs! cik drūms būtu mūsu vakars Eiropas Parlamentā bez šīm interesantajām britu diskusijām.
. Ďakujem, pán Newton Dunn.. Aké ponuré by boli naše večery v Európskom parlamente bez týchto zaujímavých britských diskusií!
Tas, kurš nāca no vistālāk uz manu iesniegt, izmantojot dziļākās Snieg un vairums drūms vētras, bija dzejnieks.
Ten, kto prišiel z najďalej do môjho domčeka, do najhlbšej sneží a najviac skľučujúca búrka, bol básnik.
Alice paskatījās uz augšu, un tur stāvēja karalienes priekšā no tiem, ar rokām salocīt, drūms kā negaisa.
Alice žmurkla, a tam stála kráľovná pred nimi, ruky založené, mračil ako búrka.
Kuba ir drūms un sāpīgs piemērs tam, kā normālu cilvēku dzīves tiek kropļotas un bojātas gadu desmitiem.
Kuba je temný a bolestný príklad toho, ako sa desaťročia ničili a kazili životy normálnych ľudí.
Viņi nav sapratuši, ka pārmācīšana ir drūms veids, kā kādu mācīt, un ka tas nekad nav guvis panākumus.
Nepochopili nič, pretože dať niekomu príučku je zúfalý spôsob výchovy, ktorý nikdy nefungoval.
Viņa izskatījās neglīts, pārrobežu maza lieta un bija drūms, jo viņa sāka būt izsalcis un justies apkaunojoši atstāta novārtā.
Vyzerala škaredo, cez maličkosť a mračil, pretože sa začala mať hlad a cíti sa hanebne zanedbávané.
Kopumā prognoze ir laba Skotijas terjeri ar vieglu formu traucējumi, bet ar smagu Scotty krampji ir vairāk drūms prognozes.
Celková prognóza je dobrá v škótskych teriérov s miernymi formami poruchy, zatiaľ čo tí s ťažkou Scotty kŕčov mať viac skľučujúca prognózu.
Eiropas Cilvēktiesību tiesas vairākkārt šeit, Strasbūrā, paustais Krievijas nosodījums ir drūms pierādījums situācijai attiecībā uz pilsoņu tiesībām šajā valstī.
Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu pri viacerých príležitostiach odsúdil Rusko, čo je deprimujúcim dôkazom situácie v oblasti ľudských práv v krajine.
Atbilde (cilvēks ir drūms un depresīvs) šī Austrumu kalendāra zīme ir tā, ka viņš cieš no garastāvokļa svārstībām un vardarbības.
O priateľskej a silnej rodine je sen pre všetkých, ktorí sa narodili v roku Snake. Odpoveď (muž je ponurý a depresívny) tento znak orientálneho kalendára spočíva v tom, že trpí náladami nálady a násilnou náladou.
It'sa savvaļā, drūms pietiekami vieta, pēc manām domām, lai gan tur ir daudz, ka tas patīk īpaši, ja viršu ir Bloom.
Je to divoký, ponuré dostatok miesta podľa môjho názoru, aj keď je tu veľa, že ju má rád zvlášť keď Heather v plnom kvete.
Suņi ar Chagas slimību un pēkšņi sirds komplikācijas ir apsargāta prognoze, bet ar hroniskām slimības formas parasti ir vairāk drūms iznākumu.
Psy s Chagas choroby a náhleho srdcového komplikácie majú strážené prognózu, zatiaľ čo tí s chronickými formami ochorenia typicky mať viac neutešený výsledok.
Ne bet it'sa grand liels vietu drūmajā veidā, un Mr Craven ir lepni par to savu ceļu un tas ir drūms pietiekami, too.
Nie, ale že je to veľké veľké miesto v ponuré spôsobom, a pán Craven Je hrdý na to v svojím spôsobom a to dosť ponuré, taky.
Marija jutās tā, it kā disks nekad beigsies, un ka plašā, drūms pietauvot tika plašu izplatījums melna okeāna caur kuru viņa bija iet uz sloksnes sauszemi.
Marie mala pocit, že disk by nikdy do konca, a že široká, bezútešnej Moor bol veľkú rozlohu oceánu čierne, ktorým bola odovzdávanie prúžok suchej zeme.
Nekad visi pārdabiskas vai mistiskas enerģijas un spēki, mistisks, kas neizskaidrojamo, apslēpj noslēpumainas, uninterpretable, drūms, neizskaidrojams, mistisks vai Mulsina efektus, brīnumi, UFO, kas peld apakštasītes, zīmes, ārvalstniekiem no kosmosā ET citplanētieši.
Nikdy neišlo o žiadne nadprirodzené alebo mystické, okultné energie a sily, UFO, nevysvetliteľné efekty, mystériá, zázraky, znamenia, lietajúce taniere, mimozemšťanov, ET.Žiadny popisovaný sprevádazajúci jav nie je potrebné vysvetlovať s pomocou akejkoľvek konšpiračnej teórie.
Nekad visi pārdabiskas vai mistiskas enerģijas un spēki, mistisks, kas neizskaidrojamo, apslēpj noslēpumainas, uninterpretable, drūms, neizskaidrojams, mistisks vai Mulsina efektus, brīnumi, UFO, kas peld apakštasītes, zīmes, ārvalstniekiem no kosmosā ET citplanētieši.
Nikdy neišlo o žiadne nadprirodzené alebo mystické, okultné energie a sily, UFO, nevysvetliteľné efekty, mystériá, zázraky, znamenia, lietajúce taniere, mimozemšťanov, ET. Žiadny popisovaný sprevádazajúci jav nie je potrebné vysvetlovať s pomocou akejkoľvek konšpiračnej teórie.
Nekad visi pārdabiskas vai mistiskas enerģijas un spēki, mistisks, kas neizskaidrojamo, apslēpj noslēpumainas, uninterpretable, drūms, neizskaidrojams, mistisks vai Mulsina efektus, brīnumi, UFO, kas peld apakštasītes, zīmes, ārvalstniekiem no kosmosā ET citplanētieši.
Nikdy sa nejednalo o žiadne mystické alebo nadprirodzené, okultné energie a sily, UFO, nevysvetliteľné efekty, mystériá, zázraky, znamenia, lietajúce taniere, mimozemšťania, ET. Žiadny popisovaný doprevádazajúci jav nie je nutné vysvetlovať s pomocou akejkoľvek konšpiratívnej teórie.
Nekad visi pārdabiskas vai mistiskas enerģijas un spēki, mistisks, kas neizskaidrojamo, apslēpj noslēpumainas, uninterpretable, drūms, neizskaidrojams, mistisks vai Mulsina efektus, brīnumi, UFO, kas peld apakštasītes, zīmes, ārvalstniekiem no kosmosā ET citplanētieši.
Nikdy sa nejednalo o žiadne mystické alebo nadprirodzené, okultné energie a sily, UFO, nevysvetliteľné efekty, mystériá, zázraky, znamenia, lietajúce taniere, mimozemšťania, ET.Žiadny popisovaný doprevádazajúci jav nie je nutné vysvetlovať s pomocou akejkoľvek konšpiratívnej teórie.
Tie bija tikai sāk rakstīt šo nosaka to tāfeles, kad White Rabbit pārtrauca nesvarīgu, Jūsu Majestāte, nozīmē, protams, viņš teica ļoti cieņu toni, bet drūms un padarot sejas uz viņu, kā viņš runāja.
Boli to len začína písať tento sa na svoje tašky, keď sa biely králik prerušil nedôležité, Vaše Veličenstvo znamená, samozrejme, povedal vo veľmi úctivý tón, ale mračil a uškŕňal sa na neho, keď hovoril.
Nu, ja man ir, man ir, karalis teica, skumjas gaisu, un, pēc locīšanas viņa rokas un drūms pie pavārs līdz viņa acis bija gandrīz no redzesloka, viņš teica dobja balss, Ko pīrāgi izgatavotas no?
No, keď musím, musím, povedal kráľ, sa melancholický, a po sklopení ruky a zamračil sa na kuchára do jeho oči boli takmer z dohľadu, povedal hlboký hlas Čo sú vyrobené z koláča?
No ēdamistabas zemāk pa atvērto durvju ārējo malu gaisma mana svece nokrita uz muguras, vāji pēc viss bija melns, viņš stāvēja uz sliekšņa plašs tumsa, kā vientuļš skaitlis, ko krasta drūms un bezcerīgs okeānu.
Moje sviečky padol na chrbát slabo, po všetko bolo čierne, stál na pokraji obrovského neznáma, ako osamelá postava v brehu pochmúrnych a beznádejné oceánu.
Tur viņš palika uz visu nakti, ko viņš pavadīja daļēji valsts daļēji gulēt, no kuriem savu izsalkumu pastāvīgi woke viņam sākums, bet daļēji stāvoklī uztraukties un drūms cer, kurā visi tika secināt, ka pagaidām viņam būtu saglabāt mieru un pacietību, un
Tam zostal celú noc, ktorú strávil čiastočne v stave polospánku, z toho hlad neustále prebudil ho štart, ale čiastočne v stave starosti a temných nádejou, ktoré všetky viedli k záveru, že v súčasnej dobe on by mal zachovať pokoj a trpezlivosť a
Tas ir drūms joks, ka atbildība par Dārfūras iedzīvotāju dzīvību un drošību ir uzticēta viņam, tam pašam cilvēkam, kas iepriekš viņus vajāja, un ka viņš atbild arī par lēmumiem attiecībā uz lielāko humānās palīdzības operāciju, ko vada UNAMID starptautiskā miera misija.
Fakt, že mal zodpovednosť za životy a bezpečnosť obyvateľov Dárfúr, a zároveň bol tým istým človekom, ktorý ich predtým prenasledoval, a že rozhodnutia týkajúce sa najväčšej humanitárnej operácie vedenej medzinárodnou mierovou misiou UNAMID sú v jeho rukách je len zlým žartom.
Nu tagad tas ir 1127 ar Ar kopīgu zvaigznes ir, ko viņš bija jau bija to pārrunājusi ar riešanu un lempīgs krievu doc viņš filcs galvenais, lai revolūciju Āzijā gulēja klātbūtnē laukos bet lielās pilsētas proletariāts 80 procenti visi ķīniešu zemnieki pacēla drūms Pats pielīdzināt grupu ieslodzīts
No teraz je to 1127 s hviezdy v obyčajný je v tom, čo bolo už diskutovali s štekanie a nemotorný, že ruské doc Cítil Kľúčom k revolúcii v Ázii ležal v prítomnosti na vidieku ale veľké mestá proletariát osemdesiat percent všetky čínske roľníkmi zdvihol chmúrne sám v zaobchádzať ako s skupín uväznený
Viņš teica Pretēji izplatītajam pārliecības tie ir mazāk bīstami nekā tie, kas dzimuši nebrīvē Daļa darbu ir blefs dzīvnieku It i grūti pārliecināt kādu izvirzīts nebrīvē, ka cilvēks ir briesmīgs Centieties, lai pārliecinātu viņu, un jums ir uz rokām ekvivalents drūms stūrgalvīgs bērnam, kura vecāki ir bijis iecietīgs.
Povedal Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že sú menej nebezpečné ako tie, narodený v zajatí Súčasťou práce je blafovať zviera to aj ťažké presvedčiť jedného vyrástla v zajatí, že človek je impozantný Pokus sa ho presvedčiť a máte na ruky ekvivalent chladný tvrdohlavé dieťa, ktorého rodičia boli k zhovievavá.

 

Saistītie meklējumi: Drums -